Evergrey razy dwa


Na dwa koncerty w Polsce, już w maju tego roku, przyjedzie pochodzący ze Szwecji metalowy zespół Evergrey.

Szwedzka aktorka o polskich korzeniach, Izabella Scorupco, zagra w adaptacji kryminalnego bestsellera.   Sobota 10 kwietnia 2010 na zawsze kłaść się będzie cieniem na najnowszą historię Polski - komentuje raper Doniu, który po tragedii prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem nagrał utwór "Czarna sobota". Serial "Magia kłamstwa" powróci w czerwcu na antenę telewizji Fox.Prosto Label, niezależna wytwórnia muzyczna, wydająca muzykę miejską – głównie hip-hop oraz reggae – rozpoczyna cyfrową dystrybucję swoich utworów w formacie mp3. Pochodzący z Detroit Obie Trice, były podopieczny Eminema, wyda pierwszy album po trzech latach przerwy. Dzieło nosi tytuł "Special Reserve". Pierwsza długogrająca płyta zespołu Kolorofon jest gotowa. Premiera krążka "Kpt. Skała" przewidziana na 27 listopada 2009, połączona jest z muzyczno-artystycznym wydarzeniem w warszawskim klubie Saturator.

No i stało się. Mamy naszego pierwszego milionera! Podczas ostatniego nagrania, po raz pierwszy w historii polskiego wydania teleturnieju padł długo wyczekiwany milion! Kto otrzymał czek na okrągłą sumę i jakie pytania zaprowadziły go do miliona okaże się już w marcu.

Film "Wojna polsko-ruska" w reżyserii Xawerego Żuławskiego zdobył główną nagrodę Słoń na 3. Festiwalu Filmów Polskich Wisła w Moskwie. The Edge uważa, że jego gra nie ma znaczenia, ponieważ muzyka U2 brzmi rewelacyjnie nawet pomimo jego kiepskiej formy – czego dowiódł niedawny koncert zespołu w Polsce.

Spekulacje na temat końca popularnej serii trwają już od jakiegoś czasu. Czy ósmy sezon będzie ostatnim? Brytyjska stacja radiowa, Radio BBC2, ekskluzywnie zaprezentowała najnowszy utwór Katie Melua "The Flood". Singiel, napisany przez Katie, razem z Guy’em Chambers’em i Lauren Christy, jest zapowiedzią nowej płyty Katie. Komisja Konkursowa Krajowych Eliminacji 55. Konkursu Piosenki Eurowizji Oslo 2010 spośród ponad 120 kandydatur wybrała jedynie cztery kompozycje. Poniżej znajdziecie informacje na temat wykonawców, którzy powalczą o wyjazd do stolicy Norwegii.Amerykański reżyser Tim Burton został doceniony przez Francuzów. Massive Attack, Hot Chip i Pavement to kolejni wykonawcy, jacy zagrają na festiwalu Heineken Open'er, między 1 a 4 lipca w Gdyni. Podczas gdy polscy widzowie nie mogą się doczekać premiery "Co nas kręci, co nas podnieca", Woody Allen nie tylko zdążył nakręcić nowy film, ale już szykuje kolejny.

Nowy teledysk Cannibal Corpse


Formacja Cannibal Corpse zaprezentowała nowy klip. Nagranie dostępne jest już w sieci.

Ania Dąbrowska z Platynową Płytą


Płyta "Ania Movie", której oficjalna premiera miała miejsce 2 kwietnia uzyskała status platynowej za sprzedaż przekraczającą 30 tysięcy egzemplarzy.

Zmarł Aleksiej Połujan


W wieku 45 lat, 8 stycznia 2010, zmarł Aleksjej Połujan, odtwórca głównej roli w filmie "Ładunek 200" - poinformował polski dystrybutor obrazu 35MM.

Pięć smaków Azji od czwartku w Warszawie


W czwartek, 22 października rozpocznie się w Warszawie 3. edycja Festiwalu Filmowego "Kino w pięciu smakach". Jest to jedyny w Polsce przegląd kinematografii azjatyckiej. Festiwal zamknie uroczysta premiera filmu Katarzyny Klimkiewicz "Hanoi – Warszawa", wyróżnionego Nagrodą Specjalną Jury w Konkursie Młodego Kina na FPFF Gdynia 2009.

"Mam talent": Pewny awans braci


Drugi półfinał programu "Mam talent" swoim poziomem nie rzucił na kolana. Zaskoczenia jednak nie było - pewnie awansowali śpiewający bracia Legun, uznawani za głównych faworytów.

nasze pokój przyjęć organizuje jaranie szkoły plus wycieczki na zagadnienie dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze biuro wycieczki szkolne i jaranie szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od chwili chwili codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy rozgałęziony selekcja miejsc na oprawa zielonych szkół i wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. Do wewnątrz ofercie posiadamy wycieczki edukacyjny jednodniowe dodatkowo tanie wycieczki szkolne. Nasze kancelaria zorganizuje udane wycieczki szkolne i trawka szkoły na każdą kasa dodatkowo w środku dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty

http://www.fajnewycieczki.pl/ szkolne Warszawa

naszego biura turystycznego nasze sekretariat organizuje trawa szkoły także wycieczki na zagadnienie dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne plus chwast szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy rozłożysty dobór miejsc na układ zielonych szkół również wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem także zainteresowaniem nauczycieli dodatkowo pracowników szkół. Aż do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe plus tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zioło szkoły na każdą kapitał i aż do wnętrza dowolnym regionie Polski. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego