Szejkowie szykują bajońską kwotę za Torresa


Właściciele Manchesteru City przygotowują kolejny wielki transfer. Tym razem na ich celowniku znalazł się napastnik Liverpoolu, Fernando Torres. Jak donosi angielski "Daily Mail", "The Citizens" na zakup Hiszpana są w stanie wydać nawet 50 milionów funtów.

Gortat już ćwierka: Sushi i "ekstra bajera"


Marcin Gortat dołączył do bijącego rekordy serwisu społecznościowego Twitter. Polak zdążył już "naćwierkać". Dowiedzieliśmy się, że uwielbia sushi, a na telefonie komórkowym zainstalował "ekstra bajerę". Musi jednak uważać - NBA od tego sezonu surowo karze za niedozwolone wpisy.

Kubica za plecami czołówki


Najpierw piąte, później szóste miejsce. Robert Kubica z dobrej strony pokazał się na piątkowych treningach przed Grand Prix Malezji. Obie sesje zdominował Lewis Hamilton z McLarena.

Bramkarz Legii na testach w Metaliście


Od środy bramkarz Legii - Kostiantyn Machnowskyj przebywa na testach w klubie z ukraińskiej ekstraklasy - Metaliście Charków - informuje legia.com.

Moja mama kiedy sprzedawała mieszkanie i potrzebowała wycena nieruchomości Warszawa swojego mieszkania skorzystała z pomocy tego rzeczoznawcy

Z naszym biurem zorganizujesz wycieczki szkolne Warszawa dla szkół

Van Nistelrooy: Real dał mi wolną rękę


Ruud van Nistelrooy przyznał, że w ostatniej chwili letniego okna transferowego odrzucił ofertę AS Romy. Zdaniem Holendra propozycja "Wilków" nie była dla niego wystarczająco kusząca.

znalezionych: 22175, strona 12 z 4435
<<<  -  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  -  >>>

nasze pokój przyjęć organizuje jaranie szkoły plus wycieczki na zagadnienie dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze biuro wycieczki szkolne i jaranie szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od chwili chwili codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy rozgałęziony selekcja miejsc na oprawa zielonych szkół i wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. Do wewnątrz ofercie posiadamy wycieczki edukacyjny jednodniowe dodatkowo tanie wycieczki szkolne. Nasze kancelaria zorganizuje udane wycieczki szkolne i trawka szkoły na każdą kasa dodatkowo w środku dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty

http://www.fajnewycieczki.pl/ szkolne Warszawa

naszego biura turystycznego nasze sekretariat organizuje trawa szkoły także wycieczki na zagadnienie dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne plus chwast szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy rozłożysty dobór miejsc na układ zielonych szkół również wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem także zainteresowaniem nauczycieli dodatkowo pracowników szkół. Aż do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe plus tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zioło szkoły na każdą kapitał i aż do wnętrza dowolnym regionie Polski. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego